Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

FFJiKra, s.r.o.
Krále Jana, č.p. 259
583 01 Chotěboř
ff.jikra(a)seznam.cz
+420 731 025 371
+420 776 329 093

O nás FF JiKra

Vážení rybářští kolegové,

vítáme Vás na stránkách naší rodinné společnosti vzniklé 27.10.2020. Krátce nato jsme otevřeli kamennou prodejnu s rybářskými potřebami, aneb Ráj pro ryby a rybáře FF JiKra, která se nachází v centru města Chotěboře spadající do okresu Havlíčkův Brod na Vysočině. Výhodou umístění provozovny je snadná dostupnost, přilehlé prostorné parkoviště a bezbariérový přístup :)

Naším cílem je poskytovat zákazníkům široké spektrum sortimentu od prověřených výrobců, kteří nabízejí nejen kvalitní produkty, ale i přijatelné ceny a rychlé dodání zboží. Další prioritou je zákazníkům před nákupem vhodně poradit, doporučit a zkonzultovat veškeré jejich dotazy a požadavky. Mezi důležité požadavky patří zejména řešení případných reklamací, jejíž 30ti denní zákonnou lhůtu považujeme za nepřijatelnou zejména v období sezóny a proto u nás bude reklamace řešena okamžitě!

Mezi naší činnost nepatří jen prodej zboží, ale také pořádání rybářských závodů, podpora a sponzoring rybářských dětských kroužků a mládeže a v neposlední řadě charitativní činnost. Jsme rybáři srdcem a duší a nechceme se ubírat pouze cestou finančního sebeobohacování, ale jsme vděčni za každého návštěvníka, který se s námi podělí o své zkušenosti a poznatky, čímž nás obohatí něčím, čemuž se peníze nevyrovnají.

Podstatnou část našeho podnikání tvoří výroba vlastních produktů, jako boilies, pop-up, dipy, boostery, pelety a partikl viz e-shop katergori JIKRA PRODUKTY. Jejich příchutě a řady neustále inovujeme a snažíme se odlišit od ostatních výrobců. 
Na přání je také možnost zakoupení naší kolekce oblečení, dárkové předměty a poukazy.

Jelikož se snažíme poskytovat zákazníkům i naše služby, jako letní novinkou roku 2021 jsme zvolili Půjčovnu rybářského vybavení, více viz sekce NOVINKY :)

Pro sledování aktuálního dění u nás, dalších novinek, naskladnění zboží atd., sledujte naši facebookovou stránku FF JiKra https://www.facebook.com/ffjikraobchod nebo Instagram :)

Na závěr bychom Vám rádi poděkovali za navštívení našich stránek, ale není nad osobní setkání... tudíž budeme velice potěšeni Vaší osobní návštěvou :) Nutno však zmínit, že o 1.12.2021 nás najdete v nových prostorech na adrese Krále Jana č.p. 538 (kruhový objezd směr Ždírec n./Doubravou). 

I pár slov u kávy dělá z lidí přátele aneb na viděnou a JiKrám zdar :)